Kuldehted

See on hämmastav, kui palju tähendust võib kanda üks ehe. Väärismetallist valmistatud ehetes peitub midagi enamat – nad kannavad endaga kaasas tugevat sümboolset osa. Kui varem kanti kuldehteid enamasti inimese rikkuse ja staatuse näitamiseks, siis tähepäeval on ehete kandmisele lisandunud ka palju teisi väärtusi. Ostes kuldehted  tasub meeles pidada, et ehe ei kaota oma väärtust. Olge kindlad, et soetate vaid kõrgkvaliteetseid , sertifitseeritud ehteid. Ehted, mis on valminud parimate juveliiride poolt, rõõmustavad Teid igapäevaselt ning rõhutavad Teie unikaalset stiili. Ning mis on kõige tähtsam – ilusaid ehteid ei saa olla kunagi liiga palju.

kuldehted

Pole kahtlustki, et kõige tugevama sümboolse tähendusega kuldehe on sõrmus – see on märk lõpmatust armastusest.  Abielu- ja kihlasõrmuseid kasutati juba vanas Roomas. Ring sümboliseerib oma alguse ja lõputa vormi ning katkematu joonega igavikku ning truudust. Kuldsõrmused, mis on valmistatud järgides parimaid juveliiride traditsioone, on väärtus, mida ei saa mõõta rahas. Selline kingitus toob kaasa unustamatud emotsioonid ning mälestus sellest hetkest meenub alati, kui kingisaaja oma sõrmust vaatab. Peened naiste ja meeste sõrmused, valgest, kollasest ja punasest kullast, on peamine sümbol kihlusel või abiellumisel.

Kõrvarõngad, sõrmused ja ripatsid suudavad luua üheskoos kauni väljanägemise ning edastada ehete kandja isikuomadusi. Hästi valitud ehete kombinatsioon kaunistab ka kõige tavalisema musta kleidi. Erineva disainiga kuldehted sobivad igaks elujuhtumiks – tagasihoidlik ja klassikaline stiil sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ning julgema disainiga ehted püüavad pilke kõigil pidulikel üritustel. Kulda kasutatakse tihtipeale koosluses erinevate vääris- ja poolvääriskividega. Vääriskivi valikul arvestatakse sageli ka kandja iseloomuga. Näiteks mõnele sobib ideaalselt punane granaat, mis on tule, jõu ja kire sümbol. Teisele on meelepärasem hoopis helesinine topaas, mis sümboliseerib rahu ja stabiilsust.