Näpunäited ühekordse vape’i kasutamiseks

 

 

Ühekordselt kasutatavad e-sigarid on lihtsaim viis veipimise alustamiseks. See on tõesti nii lihtne. Pärast maitsega sigarettide keelustamist muutusid ühekordselt kasutatavad vape’id või e-sigarid 2020. aastal parimaks võimaluseks neile, kes soovivad mugavalt maitsestatud nikotiini tarbida.

 

Vape’id, tuntud ka kui e-sigaretid, on tubakatööstuses suhteliselt uued tooted. E-sigaretid tekkisid esmakordselt 2003. aastal, kuid alles mitu aastat tagasi hakkas märkimisväärne osa ameeriklasi e-sigarette kasutama. Vape’id on elektroonilised seadmed, mis soojendavad maitsestatud vedelikku, mis omakorda sisaldab nikotiini. Vedeliku kuumutamisel aurustub lahus ja viib tõhusalt nikotiini kasutaja kehasse. Aurud, aurustid ja e-sigaretid on identsed terminid ja neid kasutatakse kogu tööstuses vaheldumisi.

 

Erinevalt traditsioonilistest sigarettidest, mis kasutavad nikotiini tarnimiseks põlemist, kasutavad aurutorud väikeseid liitiumioonakusid, mis saadavad elektrit pihustile, mis muudab nikotiinilahuse vedelast olekust gaasiliseks. Selle füüsilise oleku muutumise tulemusena koosneb e-sigarettide aur vähestest kahjulikest gaasidest. Ühekordselt kasutatavad vape’id on loodud nii, et need on suitsetajatele tuttav, kuid ilma sigarettidega kaasneva tõrva, suitsu ja tuhata. Neil ei ole vahetatavaid osi, nuppe, laetavaid akusid ega keerulisi navigeeritavaid menüüsid. Kõik vape’id on aktiveeritud tõmbega, mis tähendab, et pärast seadme pakendist võtmis on võimalik seda kohe tõmbama hakata. Pärast aku tühjenemist saab vape’i viia tagasi poodi või patareide kogumispunkti.

 

Kahtlemata on ühekordselt kasutatavad Pouchy.eu veebilehelt leitavat vape’id kõige lihtsam variant veipimise alustamiseks. Toodetel puuduvad eemaldatavad osad ja kuigi neid ei tohiks kunagi proovida ise lahti võtta, sisaldavad need lihtsalt akut ja nikotiinivedeliku paaki. Milleks on siis vaja professionaalseid näpunäiteid? Olenemata sellest, kui lihtne on ühekordseid vape kasutada, peaksid teadma mõningaid asju, mida tegelikult peaks olema iseenesestmõistetav.

  • Ära hoiusta ühekordset vape’i äärmuslikel temperatuuridel; pea meeles, et nende sees on väikesed liitiumioonakud.
  • Ära proovi neid uuesti täita; see võib põhjustada vape’i sees pisikese tulekahju, mille tulemusel seadme hävineb.
  • Visake need ära liitiumioonakude ümbertöötlemiseks ettenähtud prügikonteinerise (teisisõnu patareide kogumispunkti); lisaks võtavad paljud vape müüvad poed tühjaks saanud akuga tooteid tagasi.
  • Tõmba vape’i AINULT selleks ettenähtud kohast; seadme altpoolt tõmbamise tagajärjel võib tekkida tootel sisemine tulekahju. Kuna ühekordsel vape’il ei ole nuppe, siis pole ka seda võimalik välja lülitada ning ainus võimalus on selle purustamine, mis rikub seadme ja tekitab täiendavaid ohutusprobleeme.
  • Veendu, et sa ei kata kasutamise käigus õhuvoolu auke (tavaliselt on õhuvooluavad seadme põhjas); õhuaukude katmine veipimise ajal võib põhjustada sees oleva vedeliku lekke.
  • Viska vape ära pärast maitse kadumist, isegi siis kui aku veel kestab; ilma maitseta veipimise tulemusel võid saada kuiva või põlenud maitse osaliseks.
  • Ära muretse pahvide lugemise pärast! Nende seadmete hinnanguline pahvide arv on genereeritud automaatse pahvimasina abi, et vape’i tõmbeaeg oleks fikseeritud. Üldiselt on ettenähtud pahvide numbrid piisavalt täpsed.

 

Pouchy.eu veebilehel leitavad ühekordselt kasutatavad Salt vape’id on väga mugavad! Neid on ülilihtne kasutada, nad on väikesed ja mahuvad taskusse ning nende kasutamiseks ei ole vaja varasemat kasutusoskust. Siiski, nagu igat tüüpi seadmete puhul, mis töötavad liitiumioonakuga, tuleb alati olla ettevaatlik.